Zamów kuriera: 12 307 74 44

Kurier i paczki - MBE Kraków

<b>Mail Boxes Etc.</b> cechuje kompleksowe podejście do usług kurierskich… i nie tylko. Firma jest częścią światowej sieci franczyzowej i zapewnia <b>przesyłki kurierskie w kraju i zagranicą</b>. Ceniona jest za szybkie oraz bezpieczne działanie, w szczególności zaś za maksymalnie uproszczony proces składania zamówień. Dzięki dostępnym rozwiązaniom możesz być pewny, że Twoja paczka dotrze cała, na czas i we wskazane miejsce. Proponujemy nie tylko krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie. Dążąc do jak najbardziej kompleksowego charakteru oferty możemy zapewnić także przygotowanie paczki do transportu oraz pomóc w wybraniu najkorzystniejszej opcji usługi. Współpracujemy bowiem z takimi kurierami jak UPS, FeDex czy DPD. <br /><br /> W ramach naszej oferty możliwe jest także wykupienie <b>skrytki adresowe</b>j do przekierowywania korespondencji. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają już dość otrzymywania wiadomości firmowych na prywatny adres. Jesteś freelancerem, influencerem, posiadasz wirtualne biuro? Nie musisz przyjmować wszystkich listów, pism i dokumentów na prywatny adres, możesz je przekierować. Skrytka pocztowa może być też sprytnym rozwiązaniem dla osób, które w natłoku obowiązków, zapominają o sprawdzaniu korespondencji. My Tobie przypomnimy, że w skrytce adresowej czekają na Ciebie nieodebrane wiadomości. <br /><br /> Dopełnieniem naszej oferty jest możliwość rejestracji siedziby pod adresem w prestiżowej lokalizacji Krakowa. <b>Wirtualne biuro</b> to gwarancja adresu w sercu stolicy Małopolski. Ponadto zarejestrowany w ten sposób adres możesz podawać jako siedzibę swojej firmy w każdym urzędzie i w każdej oficjalnej korespondencji. Zapewniamy przy tym nie tylko punkt dla Ciebie na fizycznej mapie Krakowa, ale też zajmujemy się odbiorem listów i przesyłek kierowanych na ten adres.Mail Boxes Etc. to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy cenią kompleksowe rozwiązania, atrakcyjną ofertę cenową oraz nowatorskie podejście do tradycyjnego rynku usług. Możemy Ci zaproponować <b>więcej niż kurier</b> – zapewniamy starannie dopasowany pakiet usług.

 

W połowie 2002 roku Mail Boxes Etc., Inc. z San Diego zakończyło proces poszukiwania kandydata, który miał być odpowiedzialny za stworzenie sieci punktów MBE w Polsce.

Dlaczego Mail Boxes Etc. w Polsce?
Wieloletnie doświadczenie MBE na 56 rynkach świata oraz aktualne tendencje rynkowe w Polsce, tj:

  • wzrost ilości mikro i małych przedsiębiorstw
  • zwiększająca się skłonność firm do korzystania z usług obcych - outsourcing
  • niezwykle dynamicznie rosnący popyt na usługi kurierskie na przestrzeni ostatnich lat (nawet 30-40% rocznie)
  • optymalnie dobrany pakiet oferowanych usług
  • oferowanie usług niszowych w Polsce

Wprowadzenie systemu Mail Boxes Etc. na rynek Polski było ogromnym wyzwaniem dla firmy Parta Sp. z o.o.. W Polsce nie występowała wcześniej żadna firma o podobnym profilu, oferująca klientom taki pakiet usług "pod jednym dachem", zapewniając jednocześnie klientom obsługę na światowym poziomie. Od początku wymagało to przede wszystkim edukacji klienta na temat tworzonych dla niego nowych możliwości usług. Sukces franczyzobiorców pokazał, iż system ten sprawdza się na rynku polskim, co jest sukcesem również dla firmy Parta Sp. z o.o.

 

 

 

ul. Królewska 51, 30-081 Kraków, tel. 12 307 74 44, mbe005@mbe.pl

Copyright © MBE, Tworzenie stron