Zamów kuriera: 12 307 74 44

Wirtualne biuro

Proponujemy naszym firmom wyjątkową ofertę w postaci prestiżowego adresu w jednym z największych miast w Polsce. Możecie wykupić u nas wirtualne biuro w Krakowie, które będzie atrakcyjnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców poszukujących najlepszego adresu dla swojego biznesu. Mamy idealną ofertę dla wszystkich, którzy pragną zwiększyć prestiż swojego przedsiębiorstwa – a skutecznym sposobem jest niewątpliwie wybranie rozpoznawalnego adresu w dużym mieście.

Zalety wirtualnego biura

  • obniżenie kosztów działalności – opłaty za użytkowanie lokali w prestiżowych lokalizacjach w Krakowie generują duże wydatki. W przypadku wirtualnego biura przedsiębiorca otrzymuje adres do rejestracji i nie ponosi przy tym kosztów za wynajem i eksploatację lokali. Redukowane są również koszty związane z zatrudnianiem pracowników do obsługi miejsca.
  • profesjonalna obsługa w cenie – wraz z rezerwacją wirtualnego biura możliwa jest obsługa administracyjna. Podczas gdy my odbieramy przychodzącą korespondencję i przekazujemy naszym Klientom, oni mogą poświęcić czas realizacji właściwych celów przedsiębiorstwa.
  • budowanie pozytywnego wizerunku – o renomie firmy często świadczy adres jej siedziby. Pragnąc pochwalić się atrakcyjną lokalizacją skorzystaj z naszej oferty i zarejestruj swoją działalność w Krakowie.

Możemy zapewnić naszym Klientom profesjonalną i rzetelną obsługę, a jednocześnie gwarantujemy stały kontakt oraz dostarczenie w błyskawicznym tempie wszelkich dokumentów przychodzących na adres wirtualnego biura.

ul. Królewska 51, 30-081 Kraków, tel. 12 307 74 44, mbe005@mbe.pl

Copyright © MBE, Tworzenie stron