Zamów kuriera: 12 307 74 44

Mikrologistyka

Logistyka Mail Boxes Etc. to kompletna i elastyczna obsługa, która wykracza daleko poza zwykłe zarządzanie paczkami. Zajmiemy się również magazynowaniem, ewentualnym zwrotem przesyłki czy załączeniem odpowiednich dokumentów. Dzięki naszym raportom będziesz mieć sytuację pod stałą kontrolą, ale bez konieczności nadmiernego poświęcania czasu, przestrzeni i zasobów.
 
Twój biznes w dobrych rękach

MBE to idealny partner w całym łańcuchu logistycznym - przede wszystkim z zakresu logistyki magazynowej i dystrybucyjnej. A bez ogródek: magazynowanie, kompletowanie zamówień, pakowanie i wysyłka towarów jest częścią Twojej działalności, ale  wolisz skoncentrować się na innych aktywnościach związanych z Twoim biznesem a tą część przekazać innym? Jesteś w dobrym miejscu.

Odbieramy Twoje towary, magazynujemy je w naszym Centrum, kompletujemy zamówienia, pakujemy i wysyłamy do Twoich klientów, dbając również o zwroty i reklamacje. Możesz na nas liczyć bez względu na to czy potrzebujesz krótkoterminowego magazynu czy raczej partnera logistycznego na dłuższą metę.

 
Szukasz powierzchni magazynowej i kogoś, kto szybko wyśle Twoje produkty do klientów? MBE ma dla Ciebie profesjonalne rozwiązanie.

Patrycja mieszka koło Krakowa i jest producentem chust do noszena dzieci. Produkty cieszą się dużym powodzeniem w kraju i za granicą.

Wkrótce okazało się, że rosnąca liczba zamówień jest kłopotem. Patrycja wychowuje tróję dzieci i są dni, kiedy nie może zająć się pakowaniem większej ilości produktów, ich wysyłką i przygotowaniem dokumentacji celnej. Działania dotyczące produkcji już wystarczająco ją absorbują. Tymczasem tempo i niezawodność dostawy są dla klientów kluczowe.

Patrycja zaufała nam i powierzyła pakowanie, przygotowanie dokumentów i wysyłkę. Współpraca przebiega płynnie i satysfakcjonująco obie strony.

 

 

MIKROLOGISTYKA-MBE

ul. Królewska 51, 30-081 Kraków, tel. 12 307 74 44, mbe005@mbe.pl

Copyright © MBE, Projektowanie stron