Zamów kuriera: 12 307 74 44

Poligrafia

Usługi poligraficzne

Nasza firma zajmuje się nie tylko dostarczaniem przesyłek czy tworzeniem materiałów reklamowych. W ramach naszej działalności wykonujemy również usługi poligraficzne. Oferujemy m.in. kolorowy i czarno-biały druk offsetowy, druk cyfrowy oraz zarówno kolorowe, jak i czarno-białe ksero.

Druk offsetowy i cyfrowy

W naszej firmie nie ma ograniczeń - realizujemy duże i małe zamówienia. Ponadto oferowana przez nas poligrafia obejmuje także sortowanie, laminowanie czy bindowanie dokumentów. Z pomocą naszych wykwalifikowanych specjalistów dobierzesz odpowiedni sposób zorganizowania swoich materiałów. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby wysłać plik i skorzystać z naszych usług zarówno w odmianie standardowej, jak i offsetowej czy cyfrowej.

Nasza firma znajduje się w Krakowie. To tu tworzymy najlepszej jakości fizyczne wersje m.in. plakatów, wizytówek, ulotek czy banerów. Zajmujemy się także realizacją artykułów reklamowych i znakowych. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym i szybkim wykonaniu zlecenia, zapraszamy do współpracy!

ul. Królewska 51, 30-081 Kraków, tel. 12 307 74 44, mbe005@mbe.pl

Copyright © MBE, Realizacja: Strony Hyh.pl