Zamów kuriera: 12 307 74 44

Możliwości wirtualnego biura

Dzięki usłudze wirtualne biuro otrzymasz możliwość rejestracji swojej działalności, jak i spółki, pod prestiżowym adresem: "Nazwa firmy, ul. Królewska 51, 30-081 Kraków". Chcesz otworzyć nową firmę i zarejestrować ją w Krakowie, bez potrzeby posiadania wynajętego biura, wyposażenia, czy personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu swojego biura mogą być zbyt duże, dlatego nasza oferta powstała, aby ułatwić naszym klientom swój własny start.Twoje biuro a nasz adres tylko za 200 zł brutto miesięcznie

                                                                             

 

Skrytki adresowe

Często nie ma Cię w domu, wiele podróżujesz, nie ma w domu nikogo, kto mógłby odebrać za Ciebie paczki, listy lub zakupy dokonane on-line? Mail Boxes Etc. będzie dla Ciebie idealne. Punkt MBE odbierze Twoje paczki i pocztę, możesz po nią wstąpić, kiedy Ci wygodnie, lub zlecić jej dostarczenie w miejsce dogodne dla Ciebie.

Udostępnianie skrytek adresowych

laskaDzięki usługom oferowanym przez punkty MBE dokumenty i przesyłki zostaną dostarczone na adres punktu zupełnie jakby to był Twój dom. Możesz po nie wstąpić kiedy tylko chcesz, 10 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu. Jeśli jesteś poza miastem po prostu zadzwoń do nas i sprawdź czy czeka na Ciebie poczta.

 

Mikrologistyka
Chcesz kupić lub sprzedać produkty przez Internet? Punktom Mail Boxes Etc. możesz powierzyć przechowanie swoich produktów, zostaną zapakowane z największą starannością i wysłane gdzie tylko chcesz na całym świecie. Również Twoje zamówienia mogą byd dostarczane do punktów MBE,
a odbierzesz je w dogodnej dla Ciebie chwili.

 

Co otrzymujesz zakupując pakiet wirtualne biuro?  

- Skrytka biznesowa - dajemy Ci możliwość zarejestrowania własnej działalnośći gospodarczej lub spółki na adres naszej siedziby.
- 100 wizytówek
- pieczątka firmowa Colop EOS
- skanowanie i wydruk do 100 stron miesięcznie
- możliwość zbiorczego przesłania korespondencji

Co wyróżnia skrytki adresowe w MBE?

- Przesyłki kurierskie (UPS, DPD, Pocztex, itd.) zostaną przyjęte, nawet jeśli nie możesz w danej chwili potwierdzić odbioru kurierowi.
- Pełny adres - korzystaj z profitów posiadania własnego adresu pocztowego. Two świetne rozwiązanie dla małych firm, osób sprzedających na allegro, itp.
- Sprawdzanie skrytki - nie musisz już przychodzić do nas by sprawdzić czy coś jest w skrzynce. Po prostu zadzwoń lub napisz maila z zapytaniem.
- Przekierowanie poczty - możesz spokojnie jechać na wakacje lub zagraniczny kontrakt. - - --  Przekierujemy Twoją pocztę pod wskazany przez Ciebie adres.
10-cio godzinny dostęp - nie musisz martwić się o to, czy zdążysz sprawdzić swoją skrytkę. -  - - Pracujemy 9 godzin w dni robocze. Na pewno zdążysz.
Pilne powiadamianie - w wyjątkowych przypadkach, gdy oczekujesz pilnej poczty, możesz nam zlecić byśmy natychmiast powiadomili Cię o jej nadejściu.
Dodatkowe usługi - Możesz korzystać z wielu dodatkowych usług związanych z przesyłkami, pakowaniem, poligrafią i oprawą dokumentów.

 ul. Królewska 51, 30-081 Kraków, tel. 12 307 74 44, mbe005@mbe.pl

Copyright © MBE, Tworzenie stron