Zamów kuriera: 12 307 74 44

UPS krajowe i międzynarodowe

Chcesz wysłać ważne dokumenty, pilną przesyłkę, a może dużą liczbę paczek? Nasza firma krakowska może Ci w tym pomóc. Zapewniamy bowiem transport przedmiotów małych, delikatnych, a także o niestandardowych gabarytach. Dostarczymy je sprawnie pod wskazany przez Ciebie adres. Korzystamy ze wsparcia sprawdzonego przewoźnika – kuriera UPS.

Każda przesyłka kurierska UPS we wszystkich punktach MBE jest traktowana z wyjątkową pieczołowitością, a realizacja usługi przybiera kompleksowy charakter. Proponujemy bowiem odbiór przesyłki, bezpieczne pakowanie, a także możliwość śledzenia przesyłki podczas transportu. Firma kurierska zapewnia dostarczenie paczki bezpiecznie i w wyznaczonym terminie, a przy tym udzielamy informacji w postaci potwierdzenia odbioru produktu. Zapewniamy przy tym stały kontakt i pomoc. Możesz być pewny, że korzystając z oferty Mail Boxes Etc. Twoje paczki będą bezpieczne.

Dla realizacji usługi i realizacji zleceń przez UPS prosimy o przesłanie na adres: mbe005@mbe.pl maila z następującymi danymi:

Dane nadawcy:                 Dane odbiorcy:      
Imię , nazwisko                 Imię , nazwisko
adres                                adres
telefon                               telefon

- Wymiary paczki : długość x szerokość x wysokość
- Waga : 
- Szczegółowa informacja dotycząca zawartści przesyłki : 

Proponujemy 5 opcji wysyłki przy wyborze firmy kurierskiej UPS, a mianowicie

Standard – to najbardziej ekonomiczna opcja. Usługa realizowana jest w trybie standardowym, co oznacza, że paczka dotrze następnego dnia roboczego, jednak nie jest to opcja gwarantowana.
Express Saver - w tym przypadku nadawca ma zagwarantowane, że przesyłka kurierska następnego dnia znajdzie się u adresata.
Express - dzięki wybraniu tej opcji można mieć pewność, że paczka dotrze do odbiorcy następnego dnia roboczego do godziny 12:00
Express Plus – to naprawdę błyskawiczna propozycja realizacji wysyłki, która zapewnia dostarczenie paczki następnego dnia roboczego do godziny 9:00.
Express Sobota – to ratunek w nagłych sytuacjach, dzięki tej opcji Twoja paczka znajdzie się u odbiorcy nawet w sobotę.

Wszystkie podane na stronie internetowej informacje dotyczą standardowej oferty, ale możesz skorzystać z dodatkowych zniżek. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie rabaty Ci przysługują – to skontaktuj się z nami już teraz!

 

Parametry Paczki
- Maksymalna waga paczki w przesyłce 70 kg
- Maksymalna długość paczki 270 cm
- wysokość + 2 x szerokość + 2 x głębokość < 300 cm

 

 

Więcej o United Parcel Service
Przedsiębiorstwo United Parcel Service (powszechnie znane jako UPS) zostało założone w 1907 roku w Seattle w stanie Waszyngton przez Jamesa E. Caseya jako American Messenger Company. W początkach działalności firma dostarczała przesyłki, listy i posiłki z restauracji. Z reguły pracownicy posługiwali się wówczas rowerami lub dostarczali przesyłki kurierskie pieszo. Zmieniło się to w 1913 roku, gdy firma zakupiła swój pierwszy pojazd, a był nim Ford T. Marka na rynek europejski weszła w 1976 roku, dzięki pierwszej filii zlokalizowanej w Niemczech. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm kurierskich na świecie.

Ciekawostki
- Jim Casey pożyczył od kolegi 100$, żeby założyć swoją firmę.
- UPS posiada tak dużą flotę lotniczą, że zajmuje 9 miejsce na świecie pod kątem liczby samolotów.

ul. Królewska 51, 30-081 Kraków, tel. 12 307 74 44, mbe005@mbe.pl

Copyright © MBE, Tworzenie stron