Zamów kuriera: 12 307 74 44

Fulfillment

Czym jest fulfillment? Jest to realizacja zamówienia, czyli szereg czynności rozpoczynających się w chwili złożenia zamówienia w sklepie internetowym, a kończących się dostarczeniem produktu do klienta końcowego. Na rynku coraz bardziej zorientowanym na natychmiastowość, sprawne i skalowalne procesy mogą dać przewagę nad konkurencją. Zobaczmy jak..

fulfilment

W ostatnich latach sektor e-commerce przeszedł radykalną transformację. Głównymi czynnikami tej zmiany są rosnąca popularność zakupów online oraz to, że klienci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na cenę, ale także na jakość obsługi.

Według najnowszego raportu Insider Intelligence do 2027 roku światowy handel elektroniczny osiągnie obroty na poziomie ponad 8 bilionów dolarów, co stanowi prawie jedną czwartą całkowitej sprzedaży, dzięki rocznej stopie wzrostu przekraczającej 8%. Wzrost zapowiada ogromne szanse dla firm sprzedających w sieci, ale też oznacza coraz większe wyzwania logistyczne. Przedsiębiorstwa muszą zatem zadbać o wydajny i elastyczny system realizacji zamówień.

 

Posiadanie sprawnego sklepu internetowego, kart z przejrzystymi informacjami dotyczącymi towaru, szczegółowych warunków sprzedaży i procedur płatności to początek procesu, który kończy się dopiero wtedy, gdy użytkownik otrzyma wybrany produkt w ustalonych terminach. Aby zrozumieć, dlaczego fulfillment jest ważny dla firm działających w branży e-commerce, warto przeanalizować różne etapy procesu, ponieważ każdy z nich stanowi element wymagający odpowiedniej strategii i profesjonalizmu. 

 

czytaj dalej ...

ul. Królewska 51, 30-081 Kraków, tel. 12 307 74 44, mbe005@mbe.pl

Copyright © MBE, Realizacja: Strony Hyh.pl