Zamów kuriera: 12 307 74 44

Specjalne ubezpieczenie przesyłek poza ubezpieczeniem kurierskim

MBE SafeValue - ubezpieczenie przesyłki MBE SafeValue to unikalne rozwiązanie pakowania, wysyłki oraz ubezpieczenia, które zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony przed uszkodzeniami lub utratą towarów wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich.

 

MBE SafeValue to autorska usługa MBE, dzięki której ubezpieczysz rzeczywistą wartość wysyłanych przedmiotów, a także koszty ich pakowania i samego transportu, od momentu odbioru towaru do doręczenia pod wskazany adres dostawy.

W skali świata, sieć Mail Boxes Etc. jest tak wiarygodnym partnerem, że towarzystwo ubezpieczeniowe z Mediolanu stworzyło ofetę specjalnie dla naszej działalności.

Polisa obejmuje transport towaru a w przypadku uszkodzenia (co niestety czasem ma miejsce) zwraca koszt nie tylko samej wysyłki ale również koszt materiałów pakowych i co najważniejsze wartość ubezpieczonego przedmiotu. Oferta obejmuje takie towary jak: dzieła sztuki, wino, odzież oraz produkty modowe, tekstylia i wyroby skórzane, prototypy, maszyny produkcyjne, produkty high-tech, instrumenty muzyczne i inne cenne przedmioty - zarówno prywatnie, jak i dla Twojej firmy.

 

MBE SafeValue w pigułce

  • Kompleksowa usługa pakowania, wysyłki i ubezpieczenia przesyłki kurierskiej
  • Ubezpieczenie rzeczywistej wartości wysyłanych towarów, obejmujące także koszty ich pakowania oraz samej wysyłki
  • Ochrona w przypadku uszkodzenia lub zaginięcia przesyłki, od momentu odbioru od klienta do dostawy pod wskazany adres
  • Ubezpieczenie przesyłki kurierskiej zawierającej przedmioty o wysokiej wartości materialnej lub emocjonalnej
  • Bezpieczna wysyłka napojów alkoholowych
  • Ubezpieczenie dzieł sztuki w transporcie i kompleksowa usługa wysyłki dzieł sztuki, w tym obrazów i monet kolekcjonerskich
 
                                                 

                                                   MBE SafeValue podsumowanie

Po wystąpieniu szkody nie usłyszysz od przewoźnika, że zgodnie z Regulaminem zabezpieczenie towaru należy do nadawcy i nie występuje odpowiedzialność odszkodowawcza po stronie przewoznika.

Jedyne co musimy zrobić, to sfotografować towar podczas pakowania i przygotować odpowiednie dokumenty.

Koszt takiego ubezpieczenia to 2% od deklarowanej kwoty ubezpieczenia. Odszkodowanie wypłacane jest bez żadnych dyskusji. Marka Mail Boxes Etc. jest gwarancją profesjonalenego zapakowania towaru i potwierdza nieszczęsliwy wypadek w transporcie. 

 

ul. Królewska 51, 30-081 Kraków, tel. 12 307 74 44, mbe005@mbe.pl

Copyright © MBE, Tworzenie stron